Időpont |
Külföldi/hazai külföldi részvételű versenyek |
Hazai versenyek, események |
|
VB, EB, VK (A kat.) |
Nemzetközi, B, C kat. |
||
2017.01.21 |
|
|
Szövetségi közgyűlés |
2017.01.21-22 |
|
Golden Glove (B) |
|
2017.01.28 |
|
Danish Open 2017 |
|
|
|
|
|
2017.02.04-05 |
|
Athens Challenge (B) |
|
2017.02.10-12 |
|
Karlovac Open, WAKO Europen Cup (B) |
|
2017.02.18 |
|
Grand Prix BIH (C) |
|
2017.02.24-26 |
|
Slovak Open (C) |
|
|
|
|
|
2017.03.03-05 |
Irish Open World Cup |
|
|
2017.03.11 |
|
|
Központi övvizsga |
2017.03.17-19 |
|
German Open (C) |
|
2017.03.21-27 |
WAKO PANAM International seminar |
|
|
2017.03.24-26 |
|
Latvia Open (C) |
|
2017.03.25 |
|
|
Diákbajnokság |
|
|
|
|
2017.04.01-02 |
|
5th International PF Cup (B) |
|
2017.04.06-09 |
|
Turkish Open (C) |
|
2017.04.07-08 |
|
Yokoso Dutch Open (B) |
|
2017.04.07-08 |
|
Bihac Open (C) |
|
2017.04.14 |
|
|
Bellator Gála |
2017.04.20-23 |
Austrian Classic World Cup |
|
|
|
|
|
|
2017.05.06 |
|
Balkan Open (C) |
|
2017.05.06 |
|
KBH International Masters (C) |
|
2017.05.18-21 |
Magyar Világkupa |
|
|
2017.05.27 |
|
ASVÖ Junior Challenge (C) |
|
2017.05.27 |
|
Alpe Adria Open (C) |
|
|
|
|
|
2017.06.03 |
|
|
Utánpótlás tatami OB |
2017.06.10 |
|
|
Felnőtt LC és KL OB |
2017.06.16-18 |
Bestfighter World Cup |
|
|
2017.06.16-17 |
|
Czech International Championship (C) |
|
2017.06.24 |
|
|
Junior Ring OB döntő |
2017.06.24 |
|
|
FC OB döntő, LK, K-1 felnőtt OB I. ford. |
|
|
|
|
2017.07.07-08-09 |
|
|
Bírói továbbképzés |
2017.07.24-25 |
WAKO PANAM Bolivarian |
|
|
2017.07.24-28 |
IWGA World Games |
|
|
|
|
|
|
2017.07.29-08.06 |
|
|
International PF Summer Camp UP VB felkészítő tábor |
2017.08.08-13 |
|
|
International LC, KL Summer Camp with Tomaz Barada, Manuel Nordino, Bertalan Levente, Jároszkievicz Krisztián |
2017.08.20 |
|
|
K-1 Gála |
2017.08.21-25 |
|
|
LC-KL utánpótlás edzőtábor |
2017.08.21-25 |
|
|
PF utánpótlás edzőtábor |
|
|
|
|
2017.09.02-10 |
UP EB |
|
|
2017.09.20-24 |
Diamond World Cup |
|
|
|
|
|
TEK verseny |
2017.09.27-30 |
|
WAKO K-1 European Cup (B) |
|
2017.09.28-10.01 |
WAKO PANAM Central America |
|
|
|
|
|
|
2017.10.07-08 |
|
Flanders International Cup (B) |
|
2017.10.07 |
|
|
LK, K-1 OB döntő |
2017.10.13-14 |
|
Czech Open for Tatami Sports (C) |
|
2017.10.13-14 |
|
Scandinavian Open (C) |
|
2017.10.07 |
|
Tököl kupa |
|
2017.10.09-17. |
|
|
LK, K1, LC Válogatott edzőtábor |
2017.10.20-29 |
LC, LK, K-1 VB |
|
|
|
|
|
|
2017.11.04 |
|
Slovenia Open (C) |
|
2017.11.05 |
|
|
Pointfighting OB döntő |
2017.11.06-17 |
|
|
Válogatott edzőtábor |
2017.11.17-28 |
PF, KL, FC, MF VB |
|
|
2017.11.23-26 |
WAKO PANAM South America |
|
|
|
|
|
|
2017.12.02 |
|
|
Mikulás Kupa |
2017.12.08-10 |
|
Vilnius Open (C) |
|
Időpont | Külföldi/hazai külföldi részvételű versenyek | Hazai versenyek, események | Helyszín | |
VB, EB, VK (A kat.) | Nemzetközi, B, C kat. | |||
2017.01.21 | Szövetségi közgyűlés | Budapest | ||
2017.01.21-22 | Golden Glove (B) | Conegliano/ITA | ||
2017.01.28 | Danish Open 2017 | Norresundby/DEN | ||
2017.02.04-05 | Athens Challenge (B) | Athén/GRE | ||
2017.02.10-12 | Karlovac Open, WAKO Europen Cup (B) | Karlovac/CRO | ||
2017.02.18 | Grand Prix BIH (C) | Sarajevo/BIH | ||
2017.02.24-26 | Slovak Open (C) | Pozsony/SVK | ||
2017.03.03-05 | Irish Open World Cup | Dublin/IRL | ||
2017.03.11 | Központi övvizsga | Budapest | ||
2017.03.17-19 | German Open (C) | München/GER | ||
2017.03.21-27 | WAKO PANAM International seminar | Sao Paulo/BRA | ||
2017.03.24-26 | Latvia Open (C) | Riga/LAT | ||
2017.03.25 | Diákbajnokság | Békéscsaba | ||
2017.04.01-02 | 5th International PF Cup (B) | Castellanza/ITA | ||
2017.04.06-09 | Turkish Open (C) | Antalya/TUR | ||
2017.04.07-08 | Yokoso Dutch Open (B) | Amszterdam/NED | ||
2017.04.07-08 | Bihac Open (C) | Bihac/BIH | ||
2017.04.14 | Bellator Gála | Budapest Papp L. SA | ||
2017.04.20-23 | Austrian Classic World Cup | Innsbruck/AUT | ||
2017.05.06 | Balkan Open (C) | Tesanj/BIH | ||
2017.05.06 | KBH International Masters (C) | Graz/AUT | ||
2017.05.18-21 | Magyar Világkupa | Budapest | ||
2017.05.27 | ASVÖ Junior Challenge (C) | Mattersburg/AUT | ||
2017.05.27 | Alpe Adria Open (C) | Pula/CRO | ||
2017.06.03 | Utánpótlás tatami OB | Esztergom | ||
2017.06.10 | Felnőtt LC és KL OB | Szombathely | ||
2017.06.16-18 | Bestfighter World Cup | Rimini/ITA | ||
2017.06.16-17 | Czech International Championship (C) | Prága/CZE | ||
2017.06.24 | Junior Ring OB döntő | Budapest a Terem | ||
2017.06.24 | FC OB döntő, LK, K-1 felnőtt OB I. ford. | Budapest a Terem | ||
2017.07.07-08-09 | Bírói továbbképzés | Bajna | ||
2017.07.24-25 | WAKO PANAM Bolivarian | Santo Domingo/ECU | ||
2017.07.24-28 | IWGA World Games | Wroclaw/POL | ||
2017.07.29-08.06 | International PF Summer Camp UP VB felkészítő tábor | Csongrád | ||
2017.08.08-13 | International LC, KL Summer Camp with Tomaz Barada, Manuel Nordino, Bertalan Levente, Jároszkievicz Krisztián | Csongrád | ||
2017.08.20 | K-1 Gála | Debrecen | ||
2017.08.21-25 | LC-KL utánpótlás edzőtábor | Dunavarsány | ||
2017.08.21-25 | PF utánpótlás edzőtábor | Dunavarsány | ||
2017.09.02-10 | UP EB | Skopje/MKD | ||
2017.09.20-24 | Diamond World Cup | Anapa/RUS | ||
TEK verseny | Budapest, SYMA Cs. | |||
2017.09.27-30 | WAKO K-1 European Cup (B) | Prága/CZE | ||
2017.09.28-10.01 | WAKO PANAM Central America | Scarboroug/TRI | ||
2017.10.07-08 | Flanders International Cup (B) | Beveren/BEL | ||
2017.10.07 | LK, K-1 OB döntő | Debrecen | ||
2017.10.13-14 | Czech Open for Tatami Sports (C) | Prága/CZE | ||
2017.10.13-14 | Scandinavian Open (C) | Oslo/NOR | ||
2017.10.07 | Tököl kupa | Szigetszetmiklós | ||
2017.10.09-17. | LK, K1, LC Válogatott edzőtábor | Dunavarsány/Debrecen | ||
2017.10.20-29 | LC, LK, K-1 VB | Fortaleza/BRA | ||
2017.11.04 | Slovenia Open (C) | Zagorje/SLO | ||
2017.11.05 | Pointfighting OB döntő | Budapest | ||
2017.11.06-17 | Válogatott edzőtábor | Dunavarsány | ||
2017.11.17-28 | PF, KL, FC, MF VB | Budapest/HUN | ||
2017.11.23-26 | WAKO PANAM South America | Punta Del Este/URU | ||
2017.12.02 | Mikulás Kupa | Esztergom | ||
2017.12.08-10 | Vilnius Open (C) | Vilnius/LIT |